På Nyhemsskolan prioriterar vi legitimerad personal i så stor utstäckning som möjligt.

IMG_3197.jpg

Rektor

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Johan Törnäng

rektor@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Administratör
Helene Hermansson helene.hermansson@nyhemsskolan.se
Från 22-11-01

HenrikJ.png

Leg.specialpedagog/ SO/Oas
Henrik Johansson
henrik.johansson@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Vaktmästare
Praktiska gruppen
 

IMG_3008.jpg

Leg.förskollärare F-klass
Pling Larsson
inga-lena.pling-larsson@nyhemsskolan.se

IMG_3017.jpg

Leg.lärare F-3

Linn Sundin

linn.sundin@nyhemsskolan.se

IMG_3021.jpg

Leg.lärare F-3

Christina Hasselström Christina.hasselstrom@nyhemsskolan.se

DSC_0009.jpg

Leg.lärare 1-7 Ma/NO

Christina Gustafsson

christina.gustafsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/SO/Eng
Emilie Trygg emilie.trygg@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/En SO

Magdalena Johansson

magdalena.johansson@nyhemsskolan.se

IMG_3043.jpg

Leg.lärare 1-7 Sv/Ma/NO

Anna Finnilä

anna.finnila@nyhemsskolan.se

IMG_2998.jpg

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Bd

Katrin Linde

Katrin.linde@nyhemsskolan.se

Caroline B.jpeg

Pedagog slöjd
Caroline Bonaldi
caroline.bonaldi@nyhemsskolan.se

Skärmavbild 2022-08-21 kl. 20.59.42 (kopia).jpeg

Leg.lärare 4-9 Idrott/Musik
Erik Frennberg
erik.frennberg@nyhemsskolan.se

 

Gayle 2 2.jpg

Leg.lärare Bild
Gayle Sokol gayle.sokol@nyhemsskolan.se

foto Anna L (kopia) 2.jpg

Leg.lärare 1-7
Ma/NO/Sv/Mu

Anna Larsson
anna.larsson@nyhemsskolan.se
 

Emelie.jpg

Leg lärare 7-Gy
Eng/SO

Emelie Vaughan
emelie.vaughan@nyhemsskolan.se

 

CG.png

Leg.lärare 1-7

Franska

Claes-Göran Hedenbjörk

Leg.lärare 4-9 Sv/SO 

Sara Törnäng

sara.tornang@nyhemsskolan.se

IMG_3171.jpg

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Annette Johansson

annette.johansson@nyhemsskolan.se

IMG_3173.jpg

SYV

Kajsa Christiansson

kajsa.christiansson@nyhemsskolan.se

IMG_3045.jpg

Kurator

Jonas Svensson jonas.svensson@nyhemsskolan.se

Kent.jpg

Leg.lärare Slöjd

Kent Andersson

kent.andersson@nyhemsskolan.se

B-L.jpg

Lärarassistent

Britta-Lena Larsson

Britta-lena.larsson@nyhemsskolan.se

Eva F 2.jpg

Leg.lärare hemkunskap och specialpedagog
Eva Fridman eva.fridman@nyhemsskolan.se

 

Erik Nyhemsskolan (kopia).jpeg

Skolläkare
Erik Bengtsson
Kontakt via skolsköterska

thumbnail_trana-9sv 2.jpg

Skolpsykolog
Mathias Ortlieb
Kontakt via skolsköterska

Trädet Nyhem.png

Skolsköterska
Sofia Åsgärde
skolsyster@nyhemsskolan.se

Pedagog Id/Sp/fritids

Licy Escudero

licy.escudero@nyhemsskolan.se

IMG_3165.jpg

Fritidspedagog Leg.förskollärare

Cristina Henriksson

cristina.henriksson@nyhemsskolan.se

Fritids/Oasen

Susanne Henricsson

susanne.henricsson@nyhemsskolan.se

Förskolan äpplet

Rektor för förskolan 
Leg. Förskollärare
Tina Berg
tina.berg@nyhemsskolan.se

20220603_102938000_iOS.jpg

Resurs
Camilla Andersson
camilla.andersson@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Amanda Guillem

amanda.guillem@nyhemsskolan.se

IMG_3055.jpg

Leg. Förskollärare

Sara Lanai

sara.lanai@nyhemsskolan.se

20220603_104408000_iOS.jpg

Leg. Förskollärare

Anna Albertsson

anna.albertsson@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Josefine Lyngsmark

josefine.lyngsmark@nyhemsskolan.se

20200818_090901000_iOS.jpg

Leg. Förskollärare

Frida Törnäng

frida.tornang@nyhemsskolan.se

Fritids/Kök

Yvette Diaz

yvette.diaz@nyhemsskolan.se

20220603_102626000_iOS.jpg

Barnskötare
Liselott Johansson
liselott.johansson@nyhemsskolan.se

20220603_102626000_iOS 1.jpg

Barnskötare

Elin Larsson

elin.larsson@nyhemsskolan.se

20200818_091108000_iOS.jpg

Vikarie
Anita Jakobsson