På Nyhemsskolan prioriterar vi legitimerad personal i så stor utstäckning som möjligt.

Rektor

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Johan Törnäng

rektor@nyhemsskolan.se

Administratör

Viktoria Larsson viktoria.larsson@nyhemsskolan.se

Leg.specialpedagog/ SO/Oasen

Henrik Johansson

henrik.johansson@nyhemsskolan.se

Skolsköterska

Elin Nilsson

skolsyster@nyhemsskolan.se

F-klass Leg.förskollärare

Pling Larsson

inga-lena.pling-larsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare F-3

Linn Sundin

linn.sundin@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7

Franska

Claes-Göran Hedenbjörk

Leg.lärare 1-7 Ma/NO

Christina Gustafsson

christina.gustafsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/SO Eng Föräldraledig VT21

Emilie Trygg emilie.trygg@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/En SO

Magdalena Johansson

magdalena.johansson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Annette Johansson

annette.johansson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 4-9 Sv/SO 

Sara Törnäng

sara.tornang@nyhemsskolan.se

Pedagog Hk/SL

Föräldraledig VT21

Lovisa Corin

Lovisa.Corin@nyhemsskolan.se

Fritidspedagog Leg.förskollärare

Cristina Henriksson

cristina.henriksson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare Sv/SO/Mu 1-7

Maria Patriksson

maria.patriksson@nyhemsskolan.se

Pedagog Id/Sp/fritids

Licy Escudero

licy.escudero@nyhemsskolan.se

Fritids/Oasen

Susanne Henricsson

susanne.henricsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare F-3

Christina Hasselström Christina.hasselstrom@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Bd

Katrin Linde

Katrin.linde@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/Ma/NO

Anna Finnilä

anna.finnila@nyhemsskolan.se

SYV

Kajsa Christiansson

kajsa.christiansson@nyhemsskolan.se

Kurator

Jonas Svensson jonas.svensson@nyhemsskolan.se

Pedagog Engelska

Anna-Lena Svensson anna-lena.svensson@nyhemsskolan.se

Lärarassistent

Britta-Lena Larsson

Britta-lena.larsson@nyhemsskolan.se

Pedagog hemkunskap

Alicia Meirik

alicia.meirik@nyhemsskolan.se

Pedagog 4-6 Ma/Sv/NO/Eng

Nathalee Wilund

nathalee.wilund@nyhemsskolan.se

Skolläkare

Lena Lundqvist

info@lenasofia.se

Skolpsykolog

Mathias Ortlieb

Mathias@tranapsykologer.se

Vaktmästare

Ibrahim Alabdo Alisfo

Pedagog skolans val Kr

Johan Isaksson

johan.isaksson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare Slöjd

Kent Andersson

kent.andersson@nyhemsskolan.se

Slöjd/vikariepool

Sofie Myrne

sofie.myrne@nyhemsskolan.se

Förskolan äpplet

Rektor för förskolan 

Leg. Förskollärare

Tina Berg

tina.berg@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Anita Jakobsson

anita.jakobsson@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Amanda Guillem

amanda.guillem@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Sara Lanai

sara.lanai@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Anna Albertsson

anna.albertsson@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Josefine Lyngsmark

josefine.lyngsmark@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Frida Törnäng

frida.tornang@nyhemsskolan.se

Fritids/Kök

Yvette Diaz

yvette.diaz@nyhemsskolan.se

Resurs

Sara Löfvander

sara.lofvander@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Elin Larsson

elin.larsson@nyhemsskolan.se

Resurs

Camilla Andersson

camilla.andersson@nyhemsskolan.se

©2017 by Johan Törnäng. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now