På Nyhemsskolan prioriterar vi legitimerad personal i så stor utstäckning som möjligt.

IMG_3197.jpg

Rektor

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Johan Törnäng

rektor@nyhemsskolan.se

Administratör

Viktoria Larsson viktoria.larsson@nyhemsskolan.se

DSC_0018.jpg

Leg.specialpedagog/ SO/Oasen

Henrik Johansson

henrik.johansson@nyhemsskolan.se

Skolsyster foto .jpg

Skolsköterska

Elin Nilsson

skolsyster@nyhemsskolan.se

IMG_3008.jpg

F-klass Leg.förskollärare

Pling Larsson

inga-lena.pling-larsson@nyhemsskolan.se

IMG_3017.jpg

Leg.lärare F-3

Linn Sundin

linn.sundin@nyhemsskolan.se

117523930_949742535500908_18585325509340

Leg.lärare 1-7

Franska

Claes-Göran Hedenbjörk

DSC_0009.jpg

Leg.lärare 1-7 Ma/NO

Christina Gustafsson

christina.gustafsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/SO Eng Föräldraledig HT21
Emilie Trygg emilie.trygg@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/En SO

Magdalena Johansson

magdalena.johansson@nyhemsskolan.se

IMG_3171.jpg

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Annette Johansson

annette.johansson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 4-9 Sv/SO 

Sara Törnäng

sara.tornang@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Pedagog slöjd
Caroline Bonaldi

IMG_3165.jpg

Fritidspedagog Leg.förskollärare

Cristina Henriksson

cristina.henriksson@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Leg.lärare Bild
Gayle Sokol

Pedagog Id/Sp/fritids

Licy Escudero

licy.escudero@nyhemsskolan.se

Fritids/Oasen

Susanne Henricsson

susanne.henricsson@nyhemsskolan.se

IMG_3021.jpg

Leg.lärare F-3

Christina Hasselström Christina.hasselstrom@nyhemsskolan.se

IMG_2998.jpg

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Bd

Katrin Linde

Katrin.linde@nyhemsskolan.se

IMG_3043.jpg

Leg.lärare 1-7 Sv/Ma/NO

Anna Finnilä

anna.finnila@nyhemsskolan.se

IMG_3173.jpg

SYV

Kajsa Christiansson

kajsa.christiansson@nyhemsskolan.se

IMG_3045.jpg

Kurator

Jonas Svensson jonas.svensson@nyhemsskolan.se

IMG_3002.jpg

Pedagog Engelska

Anna-Lena Svensson anna-lena.svensson@nyhemsskolan.se

B-L.jpg

Lärarassistent

Britta-Lena Larsson

Britta-lena.larsson@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Leg.lärare hemkunskap och specialpedagog
Eva Fridman

 

Lena.jpg

Skolläkare

Lena Lundqvist

info@lenasofia.se

thumbnail_trana-9sv 2.jpg

Skolpsykolog

Mathias Ortlieb

Mathias@tranapsykologer.se

Ibrahim 2.jpg

Vaktmästare

Ibrahim Alabdo Alisfo

Nathalee 2.jpg

Pedagog 4-6 Ma/Sv/NO/Eng

Nathalee Wilund

nathalee.wilund@nyhemsskolan.se

Johan I 2.jpg

Pedagog skolans val Kr

Johan Isaksson

johan.isaksson@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Leg.lärare Slöjd

Kent Andersson

kent.andersson@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Pedagog Idrott/NO
Arvid Rydström

 

Förskolan äpplet

Rektor för förskolan 

Leg. Förskollärare

Tina Berg

tina.berg@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Anita Jakobsson

anita.jakobsson@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Amanda Guillem

amanda.guillem@nyhemsskolan.se

IMG_3055.jpg

Leg. Förskollärare

Sara Lanai

sara.lanai@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Anna Albertsson

anna.albertsson@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Josefine Lyngsmark

josefine.lyngsmark@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Frida Törnäng

frida.tornang@nyhemsskolan.se

Fritids/Kök

Yvette Diaz

yvette.diaz@nyhemsskolan.se

Resurs

Sara Löfvander

sara.lofvander@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Barnskötare

Elin Larsson

elin.larsson@nyhemsskolan.se

Trädet Nyhem.png

Resurs

Camilla Andersson

camilla.andersson@nyhemsskolan.se