©2017 by Johan Törnäng. Proudly created with Wix.com

På Nyhemsskolan prioriterar vi legitimerad personal i så stor utstäckning som möjligt.

Rektor

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Johan Törnäng

rektor@nyhemsskolan.se

Administratör

Viktoria Larsson viktoria.larsson@nyhemsskolan.se

Leg.specialpedagog/ SO/Oasen

Henrik Johansson

henrik.johansson@nyhemsskolan.se

Skolsköterska

Johanna Söderblom

skolsyster@nyhemsskolan.se

F-klass Leg.förskollärare

Pling Larsson

inga-lena.pling-larsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare F-3

Linn Sundin

linn.sundin@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7

Maria Wadensten

maria.wadensten@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Ma/NO

Christina Gustafsson

christina.gustafsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/SO Eng

Emilie Trygg emilie.trygg@nyhemsskolan.se

Pedagog Hk/SL/Kr

Lovisa Corin

Lovisa.Corin@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/En SO

Magdalena Johansson

magdalena.johansson@nyhemsskolan.se

Fritidspedagog Leg.förskollärare

Cristina Henriksson

cristina.henriksson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Tk

Annette Johansson

annette.johansson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare Sv/SO/Mu 1-7

Maria Patriksson

maria.patriksson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 4-9 Sv/SO 

Sara Törnäng

sara.tornang@nyhemsskolan.se

Pedagog Id/Sp/fritids

Licy Escudero

licy.escudero@nyhemsskolan.se

Fritids/Oasen

Susanne Henricsson

susanne.henricsson@nyhemsskolan.se

Leg.lärare F-3

Christina Hasselström Christina.hasselstrom@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 3-9 Ma/NO/Bd

Katrin Linde

Katrin.linde@nyhemsskolan.se

Leg.lärare 1-7 Sv/Ma/NO

Anna Finnilä

anna.finnila@nyhemsskolan.se

SYV

Kajsa Christiansson

kajsa.christiansson@nyhemsskolan.se

Kurator

Jonas Svensson jonas.svensson@nyhemsskolan.se

Pedagog Engelska

Anna-Lena Svensson anna-lena.svensson@nyhemsskolan.se

Pedagog Slöjd

David Åström

david.astrom@nyhemsskolan.se

Modersmål/Fritids

Janett

Förskolan äpplet

Barnskötare

Anita Jakobsson

anita.jakobsson@nyhemsskolan.se

Rektor för förskolan 

Leg. Förskollärare

Tina Berg

tina.berg@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Amanda Guillem

amanda.guillem@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Pernilla Andersson

pernilla.andersson@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Anna Albertsson

anna.albertsson@nyhemsskolan.se

Barnskötare

Josefine Lyngsmark

josefine.lyngsmark@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Frida Törnäng

frida.tornang@nyhemsskolan.se

Fritids/Kök

Yvette Diaz

yvette.diaz@nyhemsskolan.se

Leg. Förskollärare

Sara Lanai

sara.lanai@nyhemsskolan.se

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now